Jak wybrać idealne zaproszenia ślubne?

Zaproszenia ślubne to kwestia która pojawia się podczas każdego ślubu. Ślub jest jedną z najważniejszych i zarazem najszczęśliwszych chwil w naszym życiu. Jednak trzeba wiedzieć, w jaki sposób go zareklamować.

Jak w Kilku krokach wybrać zaproszenia ślubne.

  1.   zaproszenia pokazują, jakie podejście do gości ma para ślubna - powinny być schludne i nie zawierać błędów. Czy ktoś z nas chciałby takie dostać?
  2.   każdą parę charakteryzuje inna cecha, którą można wykorzystać - być może jest to zamiłowanie do filmów określonego gatunku lub wspólny zawód?
  3.   zaproszenia ślubne powinny nawiązywać do stylu, w jakim zorganizowane będzie przyjęcie weselne - jeżeli ma być na nim motyw przewodni, można subtelnie wpleść go w projekt zaproszenia.
  4.   jeśli organizowana uroczystość ma być skromna, zbędne będzie umieszczenie w zaproszeniach elementów „przepychu” - jeśli przyjęcie organizowane będzie w wiejskiej chacie, wykorzystać można elementy ludowe, gdy w pałacu – odcienie złota.
  5.   miłym gestem, jest zamieszczenie w nich życzeń oraz dodatkowych informacji - jeśli zamiast kwiatów narzeczeństwo chce otrzymać butelkę wina, powinna o tym poinformować.
  6.   zwróćmy uwagę, na formaty zaproszeń i porównajmy ich cenę - dla większości par nie jest bez znaczenia.
  7.   czytelne i przejrzyste – takie powinny być zaproszenia ślubne - nie można przesadzić z elementami dodatkowymi, które sprawią, że na zaproszeniu zapanuje bałagan.
  8.   decydując się na zakup zaproszeń indywidualnych powinniśmy uwzględnić czas prac potrzebnych do ich zaprojektowania, druku i wręczenia.
  9.   przed decyzją końcową, warto jest zamówić próbki zaproszeń, które pozwolą na uniknięcie niemiłych niespodzianek.

Zaproszenia ślubne - To proste!

Jak widać, wybór zaproszeń nie jest skomplikowany.  Trzeba jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach, które pozwolą uniknąć rozczarowań. Wiadome jest aby wybierać zaproszenia wspólnie, na pewno nasze gusty stworzą mieszankę dopasowaną idealnie do nas, dzięki czemu razem możecie być zadowoleni z wyboru. Zaproszeń nie wolno też pozostawiać na koniec, nie są one stosunkowo dużym wydatkiem, koszt zaproszeń to 1 - 5 zł za sztukę, rozbieżność jest bardzo duża, jednak proste zaproszenia też potrafią mieć swój urok.

Licząc 200 osób na naszym przyjęciu potrzebujemy kupić około 160 zaproszeń, wiadomo że na parę przypada jedno zaproszenie, jednak lepiej kupić z zapasem aby później nie brakło.

Poniżej Kilka przykładowych zaproszeń ślubnych.

 

Zaproszenia ślubne

Zaproszenie ślubne z kokardką, Zaproszenie bardzo ładnie się prezentuje. Zaproszenie to jest wykonane ze sztywnych satynowanych papierów. Do zaproszenia przeważnie dodawane są kopertki. Pasujące na rozmiar zaproszenia.
Koszt takiego zaproszenia to około 3 złote
Zaproszenie bardzo proste, ale zarazem bardzo eleganckie, zaproszenie dobrze się prezentuje, jest to bardzo dobry i przede wszystkim tani wybór jeśli szukamy czegoś prostego.
Kosz tego zaproszenia to około 1,50 zł
Eleganckie, piękne a zarazem bardzo oryginalne. Jest to idealne zaproszenie dla Par które szukają czegoś innego niż zwykłe zaproszenia, oryginalne i bardzo eleganckie.
Kosz tego zaproszenia to około 4,90 zł
Zaproszenie które będzie idealnym rozwiązaniem dla Par które nie mogą się zdecydować. Zaproszenie oryginalne, proste a zarazem eleganckie. Cena odpowiednia do tak wykonanego zaproszenia. Polecamy.
Kosz tego zaproszenia to około 3 zł

2 thoughts on “Jak wybrać idealne zaproszenia ślubne?

  1. Bardzo fajny tekst i użyteczne porady dotyczące wyboru zaproszeń ślubny – świetny pomysł z wypunktowaniem wszystkiego krok po kroku. Dzięki piękne za tę użyteczną publikację!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *