Ślub marzeń

Ślub marzeń – wesele nad jeziorami

Wesele nad jeziorami
Wesele nad jeziorami

Od najmłodszych lat, każda dziewczynka wyobraża sobie jak będzie wyglądał ten najważniejszy dzień w życiu, czyli ślub. Czy będzie w kościele, czy na świeżym powietrzu, ile zaprosi gości, jaką wybierze suknię. Towarzyszy nam to od dzieciństwa, wydawałoby się, że kiedy przyjdzie już odpowiedni czas, to wszystko jest już zaplanowane. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Wesele nad jeziorami, które było marzeniem małej dziewczynki, nagle przeradza się w skromny obiad dla rodziny lub huczną imprezę w remizie.

Wesele nad jeziorami

Proces planowania ślubu jest największą zmorą panny młodej, wszystko co wydawało się wcześniej spełnieniem marzeń i życiem jak z bajki, nagle staje się utrapieniem. Potworne ilości załatwiania, podejmowania najdrobniejszych decyzji, bardzo szybko staje się męczące i nie sprawia już tyle radości, ile mogłoby się nam wydawać. Jedyną pociechą jest fakt, że będziemy ten dzień wspominać do końca życia, a nieprzyjemne emocje związane z całą organizacją minął nam bardzo szybko. Moje wymarzone wesele nad jeziorem okazało się dodatkowo trudniejsze do organizacji, ponieważ odległość z naszego domu do sali, to prawie 70km więc wszelkiego rodzaju sprawy organizacyjne wymagały od nas nas nie lada wyprawy. Natomiast magia miejsca za każdym razem wynagradzała nam trud wniesiony w przejazdy.

Wesele nad jeziorami

Wraz z moim narzeczonym uwielbiamy spędzać czas na łonie natury, stąd nie wyobrażaliśmy sobie innej możliwości niż wesele nad jeziorem. Dla naszych licznie zaproszonych gości, to było równie komfortowe, ponieważ każdy miał zorganizowany nocleg na miejscu i mógł połączyć nasz ślub z własnym wypoczynkiem. Dodatkowo, po imprezie weselnej znacznie przyjemniej się odpoczywało na świeżym powietrzu, niż w przeładowanym hotelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *