Jakie dobrać dodatki ślubne, aby stanowiły jednolitą całość?

Dodatki Ślubne

dodatki ślubneDodatki ślubne, czym że by był ślub bez kluczowych dodatków. Nie ma panny młodej, która nie chciałaby wyglądać w dniu swojego ślubu pięknie. Emocje obecne podczas uroczystości sprawiają, że wszystkie wyglądają jak księżniczki. Nie zapominajmy o doborze odpowiednich dodatków  – są niezwykle ważne.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są dodatki ślubne. W jaki sposób powinny zostać dobrane, aby stanowiły spójną całość?

Dodatki ślubne - wiązanki.

Jedną z najważniejszych decyzji, jest wybór wiązanki ślubnej. Musimy wiedzieć, że bukiet dobiera się do rodzaju sukni ślubnej, jej koloru, włosów panny młodej oraz kształtu sylwetki. Takim sposobem, do sukien, które zdobione są bogato, idealnie pasują klasyczne bukiety róż, a do sukien prostych, te finezyjne.

Buty to też istotny dodatek ślubny.

Zakupem, od którego powinno się zacząć, jest wybór odpowiednich butów. To w nich, powinno mierzyć się suknię ślubną, której długość dopasowywana jest do wielkości obcasów. Jest zasada, mówiąca o tym, że jeśli zdecydowaliśmy się na długą spódnicę, to powinna być do samej ziemi lub unosić się nad nią dwa centymetry (tak, aby było widać jedynie czubki butów).  Buty, powinny być o ton ciemniejsze od koloru sukni. Jeśli chcemy odsłonić nogi, powinniśmy dobrać je do ich kształtu i fasonu sukni.

Moda ślubna zmienia się niezwykle dynamicznie. Najważniejsze, aby mieć na siebie pomysł i czuć się przez całą uroczystość komfortowo. Uroku dodadzą nam dodatki ślubne, które potrafią zdziałać cuda.
Jak widać, aby wyglądać pięknie, trzeba się napracować. Dobrze dobrane dodatki ślubne sprawią, że każda Panna Młoda, będzie wyglądać jak księżniczka. Każdy szczegół jeśli chodzi o dzień ślubu musi być dopracowany w każdym stopniu, a wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Pamiętajmy o wszystkim, jest nas dwójka dlatego będzie Wam łatwiej.

Zapraszamy też do śledzenia bloga, który pomoże wam zapamiętać, te wszystkie czynności które musimy wykonać przed naszym ważnym dniem. Z nami organizacja waszego ślubu będzie tylko przyjemnością!

Przykłady Dodatków Ślubnych

Bukiet i widoczny naszyjnik, który świetnie się komponuje z całą kreacją! Bukiet ślubny musi podobać się przede wszystkim pannie młode, ale ważne jest by komponował się z jej kreacją, jeśli bukiet jest z jakichś kolorów kwiatów dobrze by było jakby Panna młoda miała również na Sobie coś w tym kolorze 🙂
Bransoletka, niby szczegół ale bardzo fajnie wyglądający dodatek ślubny. Może pasować do sukni, butów czy ten naszego naszyjnika. A może do czegoś co też będzie miał Pan młody?
Czymże by był ślub bez wymarzonych butów ślubnych. Jest to bardzo ważny dodatek ślubny, muszą pasować do wszystkiego jednak muszą być również wygodne! Przecież musisz w nich chodzić do białego rana 🙂
Inny przykład bukietu ślubnego, który jest chyba najważniejszym dodatkiem do ślubu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *